توری

توری آنلاین بزرگترین وبسایت در زمینه خرید و فروش محصولات متنوع مفتولی بافته شده و توریهای صنعتی و ساختمانی می باشد.این مجموعه با تلاش برای شکل دادن به یک بازار آنلاین برای خدمات و با تاکید بر دانش فنی و بهینه‌سازی فرایند فروش محصولات خود توسط متخصصان فنی و اطلاع از قیمت های روزانه سطح بازار کار خود را در  آغازکرده‌است.

هدف توری آنلاین پیش از هر چیز بسترسازی مناسب برای ارائه قیمت‌های رقابتی، ایجاد فضای مساعد برای مقایسه و انتخاب آگاهانه و همچنین ایجاد دو ارزش امنیت و اعتماد بیشتر برای مشتریان می‌باشد.

این مرکز پیشرو در تولید و عرضه انواع مختلف توریها با بهترین متریال و مناسب ترین قیمت می باشد که طیف وسیعی از انواع توریها را به شرح ذیل در بر میگیرد.

انواع این محصولات شامل:

توری برنجی.پشه ای.پلی استر.پلیمری.جوشی.حصاری.سرند فولادی.صنعتی استیل.فایبرگلاس.فرنگی.گابیون.گالوانیزه, مرغی.مش.مشبک لوزی.مفتولی تار و پودی و غیره … در حال حاضر در این وبسایت معرفی و با در اختیار قرار دادن اطلاعات جامع و کامل در خصوص محصولات , مشخصات فنی مورد نقد و بررسی تخصصی قرار گرفته است.

توریها از جنس‌های مختلفی تشکیل شده‌اند. اگر بخواهید از آن برای محیط داخلی و مسکونی استفاده کنید، معمولا در بازار توریهایی از جنس: آلومینیوم. مفتول. الیاف پلی‌استر. نایلون و فایبرگلس می‌یابید.

اما اگر بخواهید برای کارخانه یا کارگاه خود این محصولات را در ابعاد بزرگ تهیه کنید، معمولا توریها‌یی از جنس فولاد یا ضد زنگ یا آبکاری شده به کارتان خواهد آمد.

تیم TOORIONLINE  آماده انجام مشاوره تلفنی و ارسال محصولات خریداری شده برای مشتریان گرامی می باشد.

تلاش ما و همکارانمان در TOORIONLINE  ارائه محصولات متنوع با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت روز , بصورت مستقیم و بدون واسطه به مصرف کنندگان و مشتریان گرامی می باشد.

هیچ محصولی یافت نشد.