توری سرندی

توری سرندی

توریهای سرندی ( Chain link wire mesh ) شبکه ی منظمی از مفتول هایی درهم تابیده شده، با جنس و قطر متفاوت است که دارای تنوع و کاربردهای گوناگونی می باشد . این نوع توری ها دارای چشمه های لوزی شکلی هستند که همانند زنجیرهای در هم تنیده شده می باشند .جنس آن از آهن، استیل، گالوانیزه، مسوار، فولاد و غیره تولید می باشد. در ادامه راجع به کاربرد ، قیمت و خرید توری سرندی توضیحاتی ارائه شده است.

چنانچه کاربرد این نوع توری متفاوت باشد جنس مفتول آن نیز متفاوت خواهد بود. نمونه های استاندارد این توری با توجه به چشمه های آن تعریف می گردد.همانطور که از نام توری مشخص است، برای تولید سرندهای صنعتی و یا صافی های ریخته گری کاربرد دارد. این توری ها براساس نوع کاربرد و نیاز مشتری تولید می گردد و از استحکام و دوام بالایی برخوردار است .

توری سرند فولادی

خرید توری سرندی

با توجه به انواع آن صورت می گیرد و در سه نوع تولید می شود :توری سرندی آهنی ، گالوانیزه و فولادی که بر اساس جنس مفتول طبقه بندی می شود. در این بخش به توضیح کامل در خصوص آن می پردازیم.

توری سرندی آهنی : نوع آهنی این توری، ضخیم تر و اصطلاحاً با نمره 1.5 بافته می شود. این نوع توری نسبت به نوع گالوانیزه آن ضخیم تر است. عمدتا برای سرندهای ایستاده یا کرکره ای پر کاربردتر می باشد . این محصول به صورت رولی تولید شده و از آن در مصارف ساختمانی و کارخانجات، ساخت حصارهای مقاوم و دیگر موارد عمرانی و صنعتی استفاده می شود .

توری سرندی گالوانیزه : توری گالوانیزه سرندی، عمدتا از مفتول گالوانیزه ضخامت 20 تولید می شود و بیشتر به صورت رول 30 متری تولید می گردد و دارای چشمه های متفاوتی است که کاربرد های گسترده تری را نسبت به انواع دیگر داراست. انواعی با چشمه 15 میلی متر و چشمه 8 تا 10 میلی متر نیز جز تولیدات این دسته هستند که چشمه 15 میلی متر آن مخصوص سرند کردن شن و ماسه است.

توری سرندی فولادی : نوع فولادی این محصول بیشتر برای کارهای صنعتی، مانند ساخت پانل های سه بعدی به کار برده می شود.

همچنین برای خرید توری سرندی باید به کاربرد هر نوع ، شکل ظاهری و نیاز مشتری توجه کرد . از کاربرد های توری سرندی می توان به :

1 . سرند کردن خاک، شن و ماسه معادن ، ساختمان سازی و کارخانجات.
2 . تولید قفس های مستحکم برای حیوانات.
3 . بهره گیری از آن در پروژه های عمرانی و ساختمانی.
4 . بهره گیری از آن جهت مستحکم کردن دیوارهای طلافروشی ، صرافی ها و …
5 . استفاده از آن جهت جداسازی در خطوط تولید مواد غذایی و کشاورزی.
6 . نوعی حفاظ محکم برای پادگان های نظامی.
اشاره کرد.

توری سرندی

قیمت توری سرندی

قیمت توری سرندی بر اساس مشخصان فنی و ویژ گی های این محصول متفاوت است . به طور مثال ، این نوع توری در کنار استحکام در چشمه های متنوعی نظیر: 7 چشمه یک میلی متری، 8 چشمه 1.2 میلی متری، 10 چشمه 1.5 میلی متری، 12 چشمه 1.5 میلی متری، 15 چشمه 2 میلی متری و 20 چشمه 2.5 میلی متری تولید می شوند که از نظر قیمت متفاوت است.

این نوع توری، براساس نیاز مشتری، ضخامت و نوع کارایی آن لحاظ می شود. بر اساس نوسانات بازار آهن و مفتول، توری ها دچار تغییرات قابل توجهی می شوند.

اما آنچه مسلم است عوامل تأثیر گذار در تعیین قیمت این محصول شامل قطر مفتول و قطر شبکه آن می باشد. برای مثال توری سرندی با قطر یک میلی متر و قطر شبکه 1×1 سانتی متر قیمت پایین تری نسبت به توری با قطر دو میلی متر و قطر شبکه 6×6 سانتی متر خواهد داشت.

همچنین بر اساس نوع کاربری، توری قطر نازک برای ساخت پالت یا حفاظ و توری گالوانیزه  برای ساخت کرکره و امور صنعتی دیگر می باشد که طبیعتاً قیمت های متفاوتی خواهند داشت.

هیچ محصولی یافت نشد.