توری پلی استر

مش های فلزی و پلیمری

توری شابلون

توری پلی استر در چاپ: یکی از عوامل اصلی کیفیت چاپ سیلک نوع توری شابلون می باشد. عرضه انواع توری شابلون با کیفیت و دارای روزنه های دقیق توسط توری آنلاین صورت می پذیرد. توری های شابلون عرضه شده توسط توری آنلاین دارای خصوصیات زیر می باشند:
– بافت توری کاملا یکنواخت می باشد.
– در برابر فشارها و تنشهای چاپ مقاوم بوده و فرم خود را از دست نمی دهد. همچنین اصطحکاک ایجاد شده حاصل از عملیات چاپ به توری شابلون آسیب نمی زند.
– مقاومت کششی بالای توری شابلون موجب می شود که هنگام تورکشی روزنه ها هیچ آسیبی ندیده و کیفیت خود را حفظ نمایند.
– تنوع توری های شابلون برای کیفیت های متفاومت چاپ چه از نظر ضخامت و چه از نظر مش بندی و شماره موجود می باشد.
– در برابر حلال ها و مواد شیمیایی مخصوص چاپ کاملا مقاوم می باشد.
– توری شابلون ها عرضه شده توسط توری آنلاین قابلیت انعطاف و کشش برگشت پذیر برای چاپ هایی که توری بالاتر از زمینه قرار می گیرد را دارا می باشد.با برداشته شدن فشار تیغه ،توری شابلون به حالت اولیه خود بر می گردد.
– این توری ها در مجاورت مواد چاپ منقبض یا متورم نگشته و اندازه روزنه های خود را حفظ می نماید.
– نسبت به لاک های شابلونی چسبندگی مناسب را دارا می باشد.

توری چاپ پلی استر

پخش انواع توری چاپ سوئیسی بسیار با کیفیت و استاندارد با شبکه مش های دقیق توسط توری آنلاین صورت می پذیرد. جنس توری های چاپ از پلی استر بوده و دقت بالایی را برای چاپ ایجاد می نماید.
توری چاپ برای دکمه ها و سوئیچ دستگاه ها
توری های پلیستر چاپ مناسب برای چاپ اشکال و اعداد بر روی دکمه انواع کنترل – سوئیچ ماشین آلات – کیبورد – لوازم آشپزخانه و … .

توری چاپ سرامیک
امروزه استفاده از دکورهای سرامیکی و ظروف سرامیک بسیار گسترده شده است. یکی از کاربردهای توری پلی استر استفاده آن در چاپ روی محصولات سرامیکی می باشد. همچنین کاشی های سرامیکی با چاپ بسیار زیباتر و طرح دار تر می شوند.
مش پلی استر برای چاپ بر روی سی دی ها و دی وی دی ها
کیفیت چاپ بر روی سی دی ها و دی وی دی هاعاملی بسیار موثر در فروش آنهاست. توری پلی استر تصاویر را با شفافیت با کیفیت بر روی این لوح های فشرده چاپ می نماید.
مش پلی استر مخصوص چاپ بر روی پارچه

پارچه های کش باف – پتو – ابریشم و حتی پارچه های جین را می توان به وسیله مش چاپ پلی استر طرح دار نمود. توری های موجود پلی استر ما امکان چاپ تا عرض 3 متر را ایجاد کرده و بسیار منحصر به فرد می باشد.همچنین چاپ بر پشت و روی پارچه های پرده ای با این توری ها امکان پذیر می باشد.
توری پلی استر ویژه چاپ بر روی مدارهای الکترونیکی
یکی از موارد ضروری برای مدارهای الکتریکی چاپ نقشه آن و مشخص نمودن جایگاه اجزای مدار بر روی تخته مدار می باشد. با استفاده از توری های پلی استر می توان چاپ های واضح را بر روی این مدارها اجرا نمود.

مش پلی استر مخصوص چاپ بر روی پوشاک و تی شرت
ایجاد جلوه های زیبا بر روی پوشاک موجب می شود تا بر قیمت آن افزوده شده و بسیار زیباتر باشد. با استفاده از توری های پلی استر نقش های با وضوح بالا را می توان بر روی البسه ایجاد نمود.

توری پرورش کرم ورمی کمپوست

اولین مرحله برای تولید کود ورمی کمپوست و پرورش کرم های خاکی سلامت ،تدارک یک بستر  و کف مناسب برای کرم ها می باشد.
جنس کف بستر برای پرورش کرم باید چند خصوصیت داشته باشد . 1. برای کرم ها غیر قابل نفوذ باشد. 2 . از نظر فیزیکی به شکلی باشد که موجب تجمع آب در کف و موجب از بین رفتن کرم ها نشود. 3 . در مجاورت رطوبت و آب واکنشی ایجاد نکند ومحیط پرورش کرم را مسموم نسازد.
توری های پرورش کرم خاکی ورمی کمپوست از دو نوع پلی استر و پلیمر سنگین علاوه بر سه خاصیت گفته شده در بالا بسیار مقاوم بوده و ضد آند و کاتد – ضد اسید و باز و می باشد. نوع پلیمری از دمای منفی 35 درجه سانتیگراد زیر صفر الی  80 درجه سانتیگراد بالای صفر مقاوم بوده و در مرور زمان شکننده نمی شود.نوع پلی استری توری پرورش کرم  تا دمای 100 درجه سانتیگراد تنش فیزیکی نداشته و بسیار مقاوم می باشد. این توری بی رنگ بوده و شفاف می باشد.

برای رنگ آمیزی توری ورمی کمپوست پلیمری از بهترین و با کیفیت ترین مستربچ ها استفاده شده است .
توری های پرورش کرم مهندسی بوده و توسط  دانشگاه های معتبر و آزمایشگاه های پلیمر مورد تست و آزمایش قرار گرفته است.

توری های تولید کود ورمی کمپوست در برابر مواد آلی تولید شده توسط کرم ها و بستر و همچنین مواد معدنی موجود در کود کاملا مقاوم می باشد.

توری پلی استر

توری پلی استر polyester wire mesh بافته شده از الیاف 100% پلی استر می باشد . از خصوصیات توری پلی استر می توان به الااستیسیته خوب، مقاومت سایشی، ثبات بسیار خوب نوری، مقاومت بالا در برابر اسیدهای معدنی و آلی اشاره کرد .
توری پلی‌استر ضد چروک و نمدی شدن بوده و جمع نمی‌شوند، به راحتی شستشو و به سرعت خشک می‌شوند.این توری در محیطهای غرق در روغن طول عمر زیادی دارد.
کاربرد توری پلی استر :در صنعت پزشکی و دارو سازی – ساخت فیلتر و صافی- صنایع غذایی – شیلات و کشاورزی – به عنوان نورگیر – توری ضد اسید و باز  … می باشد.

هیچ محصولی یافت نشد.