سیم خاردار خطی

سیم خاردار خطی:

سیم خاردار خطی به صورت کلاف های حدوداً 25 کیلوگرمی است که تقریباً 250 متر طول دارد . فاصله خار های بافته شده در آن به طور تقریبی 10 سانتیمتر است.ضخامت مفتول به کار رفته در رشته مرکزی 2 و 2.5 میلیمتر است.ضخامت مفتول بکار رفته در سوزن ها ( خارها ) 2.5 میلیمتر است .

پوشش مفتولهای به کار رفته در پروسه تولید گالوانیزه گرم است.این پوشش مقاومت بسیار بالا در برابر رنگ زدن ، پوسیده شدن و خورده شدن دارد .

سیم خاردار خطی

این محصول در دو نوع پوشش متفاوت تولید می شود :

  1. سیم خاردار خطی گالوانیزه.
  2. سیم خاردار خطی با روکش PVC.

کاربرد این کالا در باغها و زمینهای کشاورزی از ورود حیوانات به حریم زمینها و در نتیجه آسیبهای وارده به آن جلوگیری می کند .

از طرفی طول عمر بالای آن و زنگ نزدن در شرایط آب و هوایی نامساعد سبب می شود تا به راحتی آن را جابجا کرد و در محل دیگری مورد استفاده قرار داد .

در کل نصب و اجرای آن نیاز به تخصص چندانی ندارد.

بسیار راحت می توان آن را روی پایه ها در فواصل منظم و به صورت تعیین شده نصب کرد و با مفتول گالوانیزه یا بست فیکس کرد .

مشخصات بالا در حالت نرمال و استاندارد است .در صورت درخواست مشتری، تولید این محصول در نوع ، وزن و ابعاد درخواستی در صنایع مفتولی توری آنلاین ممکن می باشد .

سیم خاردار خطی یکی از ابزار های محصورسازی و ایجاد مانع امنیتی و حفاظتی است که از دیر باز مورد توجه و استقبال عموم قرار داشته است .

این محصول بسیار پر طرفدار با نام های دیگری اعم از سیم خار دو نخ ، سیم خار دار 2 لا ، سیم خاردار ریزر و … نیز در بازار متداول است .

سیم خاردار خطی

تولید سیم خاردار خطی :

سیم خاردار خطی از دو قیمت اصلی تشکیل شده است :

  1. رشته مرکزی
  2. خارها
  • رشته مرکزی در واقع دو رشته مفتول پوشیده شده از روی است.در مراحل گالوانیزاسیون به حالت گالوانیزه می آید.سپس به دور هم تابانده می شود . قطر مفتول های رشته مرکزی عموماً 2 میلمتر است. البته قطر 2.5 میلیمتری آن نیز موجود است که دارای خواهان کمتری است .
  • خارهای موجود در این محصول به وسیله 2 رشته سیم و توسط دستگاه های مدرن و  به صورت 4 تایی ( چهار پر ) به دور رشته مرکزی تابانده می شود .

کاربرد این محصول دارای دامنه وسیعی است . درواقع هر جایی که نیز به ایجاد یک دیوار مانع با هزینه پایین باشد می توان از آن بهره جست .

نظیر باغات ، زمین های کشاورزی و … اما مصرف متداول آن در بالای پایه های V شکلی است که در بدنه آن از توری حصاری پوشانده شده است .بر روی دیوارهای اماکنی که امنیت و حفاظت بالایی نیاز دارند . در واقع سیم خار خطی یک نوع تکمیل کننده ابزارهای حفاظتی دیگر است .

در ادامه از نظر اقتصادی و امنیتی باید گفت که از محصولات مشابه خود نظیر سیم خادار حلقوی عرض 60 ، سیم خادار حلقوی عرض 90 و سیم خار تبری دارای قیمت و امنیت پایین تری است .

خود این ارزانی و صرفه اقتصادی خود یکی از دلایل استقبال ویژه از این محصول است .

هیچ محصولی یافت نشد.